בלוג

רשת קופיז לילה כלכלי
☞ Posted on 05.10.2014
שצף קצף: רשת קפה פרסמה מפה בגבולות 67 – אמיר אמסלם, מבעלי קופיז

 

מהפכת הקפה ב-5 שקלים מגיעה לירושלים

www.ynet.co.il ☞ Posted on 02.10.2014

 

תפריט חדש לקופיז – אלכוהול

☞ Posted on 17.08.2014

חלק מ הסניפים ימכרו אלכוהול אחרי שעה 7 בערב. תפריט חדש לקופיז – צ'ייסרים של וודקה,
רדבול וודקה, וויסקי, ערק, כוס יין,  בירות… והכל ב 5 שקלים בלבד.

תפריט אלכוהול

 סניף הדגל של קופיז ברח׳ בן יהודה 14

☞ Posted on 02.11.2013

ב 19.1.2014 רשת בתי הקפה cofizz תפתח את סניף הדגל שלה ברח׳ בן יהודה 14, במרכז העיר ירושלים וזאת בכדי לתת את האפשרות לאזרחים ליהנות מבתי קפה איכותיים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

בעלי רשת בתי הקפה, אמיר ומשה, מגשימים בימים אלו את חלומם הגדול-לפתוח רשת בתי קפה ומזון ברחבי המדינה, במחירים שווים לכל כיס.

רשת בתי הקפה COFIZZ תמכור את כל מוצריה במחיר אחיד של חמישה שקלים.
(קפה, אייס קפה, מיצים שונים, מגוון מאפים, סנדוויצ׳ים, פוקצ׳ות) ותשים דגש מיוחד על איכות גבוהה של המוצרים, חרף העלויות הגבוהות.

בחרנו לפתוח את הסניף הראשון מתוך 100 (מאה) בירושלים, מאחר ועיר הבירה היא גם העיר הענייה במדינה, ומתוך זה שאנו מבינים את זעקתם של התושבים, ומבינים את ההוצאות הגדולות שלהם מדי יום. לא ייתכן שכוס קפה תעלה לבנאדם שמשתכר בשכר מינימלי כמעט כמו שעת העבודה שלו, אם משפחה מרובת ילדים תיכנס אלינו, תאכל ותשתה כאהבת נפשם ותצא עם עודף גדול מ 100₪ ואנחנו נדע שסייענו להם, עשינו את שלנו, אנו חלק מהמהפכה הצרכנית בישראל.

זמן קצר (חודש לערך) לאחר שנפתח את הסניף הראשון שלנו, אנו נפתח 3 סניפים נוספים בירושלים ותוך זמן קצר נמכור זיכיונות בכך רחבי הארץ.

״כבר עתה, בזמן השיפוצים, אנו מרגישים את התמיכה הגדולה מהתושבים בירושלים, אנו זוכים לפידבקים והתעניינות רבה מצד העוברים ושבים, וכולם מחזקים את ידינו ומעודדים אותנו״.

בתי הקפה יהיו כשרים.הכשרות היא למהדרין, וזאת בכדי לפנות למגוון רחב של קהלים.

אנו נשים את טובת הצרכן לפני הכל, ונשאיר את קהל הלקוחות שלנו עם פה פעור, לאחר שיבין את השילוב המנצח שלנו שבין טיב המוצרים הגבוהה והמחירים הנמוכים.

אנו קוראים לעוד בעלי עסקים, מכל התחומים להצטרף למהפכה הצרכנית המבורכת, מהפכה שתסייע לכולנו להתקיים בכבוד.